LANDYACHTZ Dinghy Emboss 28.5

Landyachtz Dinghy Emboss 28,5" 22/23 Mini cruiser Landyachtz  Dinghy Emboss. V ten den, kdy jsem koupil Dinghy se můj život změnil. Vyměnil jsem můj autobus za čerstý vzduch a...
4 895 Kč

28.5 palců

• Velmi hravá
    • Lehká
    • Rychlá

Po práci vemu prkno a jdu se jen tak projíždět, nebo si urychlím cestu do krámu. Je mi 30 a rád si protáhnu kostru a vyčistím hlavu.

• , zakoupeno v Exilshop.cz

Super cruiser s výtečnou ovladatelností, kvalitou a designem. Využívám ho na cesty po městě a fakt super. Také mě překvapila hmotnost. Pokud si na něm chcete hodit nějakej menší trik doporučuju lehce utáhnout tracky :)

• topovej cruiser
    • dostatečně tvrdej
    • dostatečně rychlej
    • krásně cárvuje
    • nakoplej kick tail
    • oli v pohodě, dá se i flipovat
    • design

Super cruiser do parku, jede na jedničku a dají se zvládat i triky, za mě absolutní parádička.

Délka
28.5 palců

Landyachtz Dinghy Emboss 28,5" 22/23

Mini cruiser Landyachtz  Dinghy Emboss. V ten den, kdy jsem koupil Dinghy se můj život změnil. Vyměnil jsem můj autobus za čerstý vzduch a chladný vánek. Začal jsem prozkoumávat město zcela jiným způsobem. Už nikdy víc přeplněný autobus plný lidí hledících do telefonů. Nyní je vše dobrodružství. Moji kámoši začali dělat stejnou věc a dnes se smějeme, když to bombíme za busem. Život je lepší na Dinghy!

Kvalitní, rychlý, obratný a to vše za rozumnou cenu. Minicruiser Dinghy patří k nejprodávanějším prknům od Landyachtz. Díky velkým patkám a vylepšeným výřezům okolo koleček je nový Dinghy jednoznačně TOP ve své třídě.

Dinghy je MINI cruiser do města a na nenáročné ježdění po městě. Je malý, skladný a bestiálně jede!

Made in CANADA.

• Konstrukce desky: 7 vrstev - kanadský javor/ canadian maple
  • Trucky: Polar Bear 105mm
  • Kolečka: Hawgs 63mm Fatties - Black
  • Ložiska: Bear Spaceballs 8mm Steel Bearings
  • Grip: vyřezávaný landyachtz s grafikou
  • Konkáva: nízká
  • Kikctail: zvedlá patka
  • Schopnosti: začátečník, pokročilí, zkušený, expert
  • Určení: every-day, cruising, carving, push, městský ježdění

Landyachtz se zavázal k výsadbě jednoho stromu za každou desku, kterou zakoupíte.

• Velmi hravá
    • Lehká