Longboardy
Arbor Cruiser Bamboo Pocket Rocket 27Arbor Cruiser Bamboo Pocket Rocket 27
- Arbor
Arbor - Cruiser Complete Bamboo Pocket Rocket 27“ - cruiser Typ: Carving, crusing Rozměry: 27" x 8,25" (68,6 x 19,6cm) Rozvor: 14" (35,6cm) Konstrukce desky: 7 vrstev...
Arbor Performance Bamboo Fish 37Arbor Performance Bamboo Fish 37
- Arbor
Arbor - Performance Complete Bamboo Fish 37" - longboard Typ: Cruising,Carving Rozměry: 37" x 8,50" (94 x 21,59cm) Rozvor: 26" (66cm) Konstrukce desky: 7 vrstev kanadského...
Arbor Performance Groundswell Fish 37Arbor Performance Groundswell Fish 37
- Arbor
Arbor - Performance Groundswell Fish Multi 37" - longboard Typ: Cruising,Carving Rozměry: 37" x 8,50" (94 x 21,59cm) Konstrukce desky: 7 vrstev kanadského javoru v kombinaci s...
Arbor Cruiser Flagship Sizzler 30.5Arbor Cruiser Flagship Sizzler 30.5
- Arbor
Arbor Complete Cruiser Flagship Sizzler 30.5IN je jedním z tradičních cruiserů patřícím pod edici Flagship. Tento unikátní model přichází s useknutým ocasem. S tímto cruiserem...
Arbor Cruiser Flagship Zeppelin 32Arbor Cruiser Flagship Zeppelin 32
- Arbor
Arbor - Flagship Zeppelin 32“ - cruiser Typ: Carving, freeride Rozměry: 32" x 9" (81,2cm x 25,4cm) Rozvor: 23" (58,42cm) Konstrukce desky: 8 vrstev javorového dřeva v...
Arbor Cruiser Foundation Pocket Rocket 27Arbor Cruiser Foundation Pocket Rocket 27
- Arbor
Arbor - Foundation Pocket Rocket 27" - cruiser Typ: Cruising, Triky Rozměry: 27" x 7,75" (68,4 x 19,7cm) Rozvor: 14" (35,6cm) Konstrukce desky: 7 vrstev kanadského javoru...
Arbor Artist Axis 37Arbor Artist Axis 37
- Arbor
Longboard Arbor Artist Axis 37 Drop-through tvar inspirovaný snowboardy pro pohodové ježdění po městě, dojíždění kamkoliv se ti zamane a pomalý, plavný downhill. Prkno s...
Spokey Longbay Pro 40Spokey Longbay Pro 40
- Spokey
Longboard Spokey LONGBAY PRO: - to je víc než jen klasický skateboard – je delší a širší, díky čemuž poskytuje vynikající stabilitu a umožňuje dosahovat ještě vyšších...
Arbor Foundation Breach 34Arbor Foundation Breach 34
- Arbor
Longboard komplet Arbor Breach Foundation Longboard Arbor Breach Foundation s rocker prohnutím, trucky na klínovitých podložkách a delším wheelbase je hbitým a reaktivním...
Prism Revel 39Prism Revel 39
- Prism
99 cm (39") dlouhá edice nejlepší carvingové longboardové sestavy z řady prken Prism. Má klasický tvar twintip s nohuobjímající konkávou. Je vyroben tak, aby byl co nejjemnější...
Madrid Series 36.25Madrid Series 36.25
- Madrid
This board is a great choice for all those looking for a performance-oriented board to develop their longboarding skills. Ideal for cruising around town. The deck comes with...
Hydroponic DT 3.0 39.25Hydroponic DT 3.0 39.25
- Hydroponic
This board is a great choice for all those looking for a performance-oriented board to develop their longboarding skills. Ideal for cruising around town. This board is ideal for...
Hydroponic Rounded 30Hydroponic Rounded 30
- Hydroponic
Longboard Hydroponic Rounded Cruiser je ideální pro všechny úrovně dovedností. Deska u tohoto modelu kombinuje klasický cruiserboardový styl za příznivou cenu, což je naprosto...
Arbor Hawkshaw Micron 29Arbor Hawkshaw Micron 29
- Arbor
Longboard komplet Arbor Micron Hawkshaw Malá carvovací střela, to je zcela nový mini-pin od Arboru. I přes své malé rozměry tě překvapí svou stabilitou. Je lehký, skladný a...
Arbor Solstice Lunar B4BC Cucharon 32,38Arbor Solstice Lunar B4BC Cucharon 32,38
- Arbor
Longboard komplet Arbor Solstice Lunar B4BC Cucharon Parádní hybridní longboard s tradičním spoon nosem, širokou platformou, delší wheelbase pro technickou a freeridovou...
Arbor Solstice Lunar B4BC Fish 37Arbor Solstice Lunar B4BC Fish 37
- Arbor
Longboard komplet Arbor Solstice Lunar B4BC Fish Kompaktní pintail s prodlouženým wheelbase a měkkým flexem pro pohodový cruising městem a carving při nižších...
Arbor Solstice Lunar B4BC Axis 37Arbor Solstice Lunar B4BC Axis 37
- Arbor
Longboard komplet Arbor Solstice Lunar B4BC Axis 37" Drop-through tvar inspirovaný snowboardy pro pohodové ježdění po městě, dojíždění kamkoliv se ti zamane a pomalý, plavný...
Loaded Chinchiller 34Loaded Chinchiller 34
- Loaded
Deska Loaded Chinchiller 34" - všechno co potřebuješ na každodenní ježdění. Tenhel kousek - LOADED Chinchiller 34" ve Snowpanicu doporučujeme jako ideální hravý prostředek na...
Loaded Tarab II 47Loaded Tarab II 47
- Loaded
Chceš prkno, které zvládne všechno od dancingu přes cruisování po technicky náročné freestyle triky ? LOADED TARAB II je tvůj vysněný taneční komplic Od roku 2008 je Loaded na...
Arbor Cruiser Jess Mudgett Pocket Rocket 27Arbor Cruiser Jess Mudgett Pocket Rocket 27
- Arbor
Longboard komplet Arbor Jess Mudgett Pocket Rocket Šikovný mini cruiser, který je perfektně manévrovatelný a zábavný na vyjížďkách po městě. Jess Mudgett je autorem originálního...
Arbor Performance Jess Mudgett Fish 37Arbor Performance Jess Mudgett Fish 37
- Arbor
Longboard komplet Arbor Jess Mudgett Fish Kompaktní pintail s prodlouženou wheelbase a měkkým flexem pro pohodový cruising městem a carving při nižších rychlostech. Jess...
Arbor Groundswell Mission Multi 35Arbor Groundswell Mission Multi 35
- Arbor
Arbor - Groundswell Mission Multi 35" - longboard Typ: Cruising Rozměry: 90 x 21,90 cm ( 35" x 8,625" ) Konstrukce desky: 7vrstvá javorová deska s palisandrem (Canadian Hardrock...
YOW Kirra 30YOW Kirra 30
- Yow
Surfskate komplet YOW Kirra 30" Grom Grom Kirra 30 je jedním z nejuniverzálnějších surfskates v sérii Grom, protože si zachovává oldschoolové linie a zároveň dobré rozměry a...
Arbor Groundswell Sizzler 30,5Arbor Groundswell Sizzler 30,5
- Arbor
Longboard komplet Arbor Sizzler Flagship Šikovný longboard ve tvaru swallowtail thruster pro zlepšení všech tvých dovedností, přesnou jízdu a projíždění těsných zatáček. Vrchní...