Longboardy
Maronad Dripping SkullMaronad Dripping Skull
- Maronad
Longboard Maronad Dripping Skull - freeridový longboard určený zejména na triky a pro zábavu nebo jako městský dopravní prostředek. Longboard Maronad Dripping Skull -...
Landyachtz Battle Axe Spectrum 38Landyachtz Battle Axe Spectrum 38
- Landyachtz
Landyachtz Battle Axe Spectrum 38" 22/23 Klasický pintail se sníženou platformou - drop through montování trucků. Díky této konstrukci vám umožní vyvinout vyšší rychlosti a...
Ocean Pacific Swell Cruiser 31Ocean Pacific Swell Cruiser 31
- Ocean Pacific
This board combines classic cruiserboard style at a fair price. It is a board that blends functionality with style, making it great for urban cruising. The deck combines...
Arbor Groundswell Rally 30,5Arbor Groundswell Rally 30,5
- Arbor
Longboard komplet Arbor Groundswell Rally Zkrácený kompaktní lognboard, se kterým s přehledem zvládneš záludné kličkování a carvování městem a úzkými uličkami. Značka Arbor se...
Arbor Performance Photo Dropcruiser 38Arbor Performance Photo Dropcruiser 38
- Arbor
Arbor - Dropcruiser 38" Bearcub - longboard Typ: Cruising, carving Rozměry: 38" x 9,75" (96,5 x 24,7cm) Rozvor: 29,25" (74,29cm) Konstrukce desky: 9 vrstev kanadského javoru,...
Arbor Performance Bamboo Axis 40Arbor Performance Bamboo Axis 40
- Arbor
Longboard Arbor Bamboo Axis 40 Drop-through tvar inspirovaný snowboardy pro pohodové ježdění po městě, dojíždění kamkoliv se ti zamane a pomalý, plavný downhill. Značka Arbor...
Arbor Cruiser Foundation Pilsner 28.75Arbor Cruiser Foundation Pilsner 28.75
- Arbor
Arbor - Foundation Pilsner 28,75" - cruiser Typ: Cruising, Triky Rozměry: 28,75" x 8,25" (73,2 x 20,1cm) Rozvor: 15,25" (38,7cm) Konstrukce desky: 7 vrstev kanadského javoru...
Arbor Venice Pilsner 28,75Arbor Venice Pilsner 28,75
- Arbor
Longboard komplet Arbor Venice Pilsner Dopřej si plavnou jízdu s novým cruiserem. Mírná konkáva a široká deska ti dopřejí pohodlnou, zábavnou, ale i akční jízdu. Značka Arbor...
YOW Medina Panthera 33.5YOW Medina Panthera 33.5
- Yow
Surfskate YOW Medina Panthera 33.5" Signature S Yow najdeš vlny kdekoli! Průnik mezi horami, oceánem a betonem. Surfskaty od Yow ti obohatí skateboarding o pocit surfování a...
OXELO Cruising 30OXELO Cruising 30
Určený na projížďky a pump track. Jeho montáž umožňuje užít si pocit jako na surfu i při jízdě po asfaltu. Ideální pro osoby menší než 170 cm. Longboard umožňuje plynule...
Landyachtz Dinghy Blunt Wild Cats 28.5Landyachtz Dinghy Blunt Wild Cats 28.5
- Landyachtz
Longboard Landyachtz Dinghy Blunt Wild Cats Tyhle divoký kočky ti to pomůžou rozjet ve městě, ve skateparku, ale poradí si i s vyšlápnutou pěšinkou u vás na vsi. Dostanou tě...
Arbor C7 Black Rose Mfg 30.75Arbor C7 Black Rose Mfg 30.75
- Arbor
Surfskate komplet Arbor C7 Black Rose Mfg. Tradiční fish shape, který vychází z původního tvaru surfu Sheepshead od Black Rose Manufacturing. Zkrátka surfskate se skutečnými...
Landyachtz ATV X Classic 32Landyachtz ATV X Classic 32
- Landyachtz
Landyachtz - ATV X Classic 32 – Perfecto Speakeasy - cruiser Typ: cruising, carving, triky Rozměry: 32" x 8,5" (81,4 x 21,6 cm) Wheelbase: 14,375" (36,6 cm) Konstrukce desky:...
Arbor Legacy Cucharon Spellbound 32,375Arbor Legacy Cucharon Spellbound 32,375
- Arbor
Arbor - Legacy Cucharon Spellbound 32,375" - Cruiser Typ: Triky, Crusing Rozměry: 32,375" x 8,75" (82,3 x 22,3cm) Rozvor: 14,75" (37,5cm) Konstrukce desky: 7 vrstev kanadského...
Landyachtz Raft Trout 33Landyachtz Raft Trout 33
- Landyachtz
Longboard Landyachtz Raft Trout Naskoč na svůj pozemní raft! Ačkoli tahle deska nevychází ani tak z raftu, jako spíše ze skateboardů 90. let, které dopřávaly surfový pocit z...
Landyachtz Pocket Knife 30Landyachtz Pocket Knife 30
- Landyachtz
Landyachtz - Pocket Knife 30" - Hypercarve Black - surfskate Typ: cruising, carving, triky Rozměry: 29,6" x 9,1" (75,2 x 23,1 cm) Wheelbase: 13,2" - 15,3" Konstrukce desky:...
LOADED Tesseract II Spectra 39.5LOADED Tesseract II Spectra 39.5
- Loaded
Loaded Tesseract II je vaším portálem k vysokému výkonu ve freestylu, freeridu a dalších disciplín. Deska s mikro-dropem vás pevně drží a zajišťuje dokonalé spojení, zatímco...
Arbor Venice Sizzler Doom Stag 30,5Arbor Venice Sizzler Doom Stag 30,5
- Arbor
Longboard komplet Arbor Venice Sizzler Doom Stag Venice Collection přináší na deskách umělecká díla z domovského města značky Arbor. Nejoblíbenější tvary a mini cruisery v této...
Arbor Venice Speedway Glitch 30,5Arbor Venice Speedway Glitch 30,5
- Arbor
Longboard komplet Arbor Venice Speedway Glitch Venice Collection přináší na deskách umělecká díla z domovského města značky Arbor. Nejoblíbenější tvary a mini cruisery v této...
Mindless Swift Pintail 36Mindless Swift Pintail 36
- Mindless
Mindless - Swift Pintail 36" Orange - longboard Typ: carving, cruising Rozměry: 91,5 cm x 21,6 cm (36" x 8,5" palců) Rozvor: 62,3 cm (24,5" palců) Konstrukce desky: 7vrstvá z...
Mindless Tundra DT 41Mindless Tundra DT 41
- Mindless
Mindless - Tundra DT 41" Teal - longboard Longboard je možné dále vylepšovat za pomoci dílů ze sekce kolečka, ložiska a trucky. Typ: freeride, downhill,...
Pantheon Seed Tortuga 31,5Pantheon Seed Tortuga 31,5
- Pantheon
Longboard deska Pantheon Seed Tortuga 31.5" je technicky propracovaný downhill a slalom model navržený pro jezdce, kteří chtějí maximální kontrolu, stabilitu a přesnou odezvu...
YOW Viper 32YOW Viper 32
- Yow
Nejsem ani cruiser ani surfskate - Jsem Yow Viper 32" Zažijte ten vzrušující pocit surfování na betonu s cruiser surfskatem YOW Viper 8,75´´. Tento surfskate, navržený pro...
YOW San Onofre 35,5YOW San Onofre 35,5
- Yow
Surfskate YOW San Onofre 35,5” Mid-Length Není to shortboard, ale zvládneš s ním silné a dynamické oblouky. Není to longboard, ale umožní ti plynule plout ulicemi a trénovat...